Sprawdź
kontrahenta

Kim jesteśmy?

Skaner Finansowy to nowatorski serwis, dzięki któremu prześledzisz zachowania płatnicze firm. Nasze narzędzie wspierane jest bazą danych zawierającą setki tysięcy transakcji.

Wierzymy w bezpieczny finansowo biznes. Dlatego oferujemy Wam platformę opartą o filozofię współdzielenia. Razem stwórzmy największą społeczność firm, dla których kluczowe jest odpowiedzialne i rzetelne podejście do biznesu. Dzięki naszej platformie korzystasz z rozbudowanej bazy danych, ale i sam masz wpływ na jej kształt, aby wzbogacić społeczność dodatkowymi informacjami.

Zbudowaliśmy serwis, z którego sami chcemy korzystać. Jeśli podzielasz nasze podejście do bezpiecznego biznesu, to jest to miejsce również dla Ciebie.

Nasza misja

Pomagamy firmom bezpiecznie zarządzać należnościami. Umożliwiamy im trafne ocenianie swoich kontrahentów, pod względem zachowań i dyscypliny płatniczej.

Wspieramy przedsiębiorstwa w podejmowaniu decyzji, związanych z finansowaniem ich odbiorców i ustalaniem polityki kredytu kupieckiego.

Działamy zgodnie z filozofią gospodarki współdzielenia (ang. sharing economy): nasi klienci, którzy dzielą się danymi, uzyskują dostęp do naszych raportów praktycznie po kosztach ich zbierania i analiz.

Dlaczego warto nam zaufać

Stoi za nami kilkanaście lat doświadczenia w zarządzaniu finansami przedsiębiorstw, ocenie wiarygodności kredytowej małych i średnich firm oraz w zarządzaniu wierzytelnościami.

Dysponujemy największą w Polsce bazą danych o dyscyplinie płatniczej polskich firm. Platforma zbudowana jest o prawdziwe dane, pochodzące z realnych transakcji.

Baza danych Skanera Finansowego pochodzi nie tylko od firm, ale także od instytucji finansowych. Przetwarzamy takie informacje jak: transakcje handlowe, dyscyplina spłaty rat leasingowych, pożyczkowych i innych.

Wszystkie dane, którymi dysponujemy, są pozyskiwane, przechowywane i przetwarzane zgodnie z obowiązującym prawem. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo informacji o transakcjach.