Sprawdź
kontrahenta

Poznajnasz cennik

Skorzystaj z jednorazowego dostępu do Skanera Finansowego albo przejdź na abonament i zostań częścią społeczności bezpiecznego biznesu.
Dostęp jednorazowy
Sprawdź swojego kontrahenta. Przeskanuj jego zachowania płatnicze za jedyne 25 zł + VAT. Wystarczy tylko NIP.

Zobacz więcej
Pakiety
Wybierz jeden z pakietów. Zapłać z góry za 10, 25 lub 100 sprawdzeń. Kupując pakiet możesz oszczędzić do 20% w stosunku do sprawdzenia jednorazowego!

Zobacz więcej
Abonamenty
Stań się członkiem społeczności. Zyskuj dane i przekazuj dane - pomaga innym i sobie. Oszczędzasz aż 84% ceny pojedynczego skanowania.

Zobacz więcej

Czym różni się abonament od pakietu?

Abonament jest bardzo podobny do pakietu – daje możliwość wielokrotnego sprawdzenia firm w Skanerze Finansowym. Abonamenty dają możliwość znacznie tańszych sprawdzeń, w zamian za wgranie do naszego serwisu, plików księgowych z danymi o transakcjach. Pakiety nie wymagają wgrywania danych i są prostsze w użytkowaniu, ale kosztują zauważalnie więcej.

Im więcej danych wgrasz, tym tańsze będą sprawdzenia w Twoim abonamencie

Sprawdź ofertę abonamentów, żeby wybrać taki, który Ci najbardziej odpowiada.

Jeśli masz pytania lub wątpliwości, przejdź do działu Pomoc. Znajdziesz tam najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi.

Elastyczny cennik

Nasz cennik jest dostosowany do różnych firm, małych i dużych. Sam zdecyduj, czy chcesz sprawdzić tylko jedną firmę, czy dziesięć lub trzydzieści miesięcznie. Jeśli interesuje Cię najtańsza opcja - wybierz jeden z abonamentów. Nasze abonamenty to najtańszy w Polsce sposób zdobycia informacji o moralności płatniczej firm. Sprawdź swoich kontrahentów. Korzystaj ze Skanera Finansowego - zaoszczędzisz na windykacji i będziesz miał więcej czasu na zajmowanie się swoim biznesem.

Czy wiesz, że?

Działamy zgodnie z filozofią gospodarki współdzielenia (ang. sharing economy): nasi klienci, którzy dzielą się danymi uzyskują dostęp do naszych raportów praktycznie po kosztach ich zbierania i analiz.